Monica Armani tarafından B&B Italia için tasarlanan Allure O’ masa, “Mobilya” kategorisinde 2022 EDIDA (Elle Dekorasyon Uluslararası Tasarım Ödülleri) ödülüne layık görüldü.

Çağdaş tarzda yorumlanan cazibeye yürekten bir övgü olarak sunulur. Allure O’ tasarımının zarif gücü, üst kısımda ve düz çizgilerin kontrolü ile kıvrımların kıvrımlılığı arasındaki dengede açıkça görülmektedir. 2017 yılında Monica Armani tarafından tasarlanan Madison aynasını hatırlatan eliptik geometrik şekillerin etkileşimiyle bu parça, Jackie O’nun ikonik gözlüklerinin şeklinin referansını yeniliyor. Allure O’, farklı renklerde parlak ve mat boyalı yüzeylerde ve ayrıca açık ve siyah meşe ağacında, kare veya dikdörtgen bir tabla ile mevcuttur. Üst ve taban, farklı renk kombinasyonlarında da tamamlanabilir. Ayrıca masa, bir üst mermer tabla veya sofistike parlak siyah cam ile geliştirilebilir.

Elle Dekorasyon ağının 25 uluslararası baskısı tarafından oylanan EDIDA, iç tasarım dünyasındaki küresel mükemmelliği tanır ve farklı kategorilerde en iyi projelere ve tasarımcılara verilir.