Tüm aydınlatma ve aksesuar ürünü siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Mozaikdesign.com’dan satınaldığınız tüm ürünler, Mozaik Teslimat Ekibi tarafından ürünüz prosedürlere uygun olarak paketlenerek 5 iş günü içinde size ulaştırılır. Siparişiniz İstanbul içi en geç 5 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

Kargo gönderim ücretleri şehir dışı için değişiklik göstermektedir.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Siparişinizin teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde müşteri ilişkilerimizle iletişime geçerek iade talebinde bulunabilirsiniz.

14 Gün İçerisinde İade Hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünün iade edilebilmesi için kullanılmamış, ambalajı bozulmamış veya herhangi bir nedenle zarar görmemiş ya da orjinalliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

Mağazadan Değişim: Mozaikdesign.com’dan satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde Mozaik mağazalarından dilediğiniz ürünle değiştirebilirsiniz. Mağazadan değişim, mağaza stoklarındaki ürünleriniz için geçerlidir.

Geri Ödeme: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uygun olduğu takdirde, geri ödeme işlemleri 3 iş günü içerisinde tamamlanıp bankanıza iletilir. İade edilen tutar, ortalama 1-3 iş günü içerisinde kredi kartlarına yansırken, bu süreç nakit kartlarda bankanıza bağlı olarak uzayabilir. Taksitli ödemelerin iadesi, banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılır. Geri ödeme sürecini, bankanızla iletişime geçerek takip edebilirsiniz.

Destek için [email protected] adresine e-posta gönderebilir ya da +90 212 327 05 95 numaralı Mozaik Ortaköy mağazayı arayabilirsiniz.