Cassina, Paris Rive Gauche Showroom’da ilk ve eksiksiz Outdoor Koleksiyonunu sundu;

90 yıldır Cassina’ yı zamanının ötesine taşıyan, iç tasarım ve mimari alanında iz bırakmasını sağlayan öncü ve benzersiz ruhu, bugün şirketin genişleyen felsefesini dış mekânlara da taşıyor.

Tamamlanmış Dış Mekân Düzenlemeleri: Yenilikçi ürünler ile Modern İkonların Benzersiz Kombinasyonu

Sıcak ve davetkâr bir dış mekân ortamı yaratan  “The Cassina Perspective Goes Outdoor “ Modern Hareketin simgelerini yenilikçi ürünlerle birleştiren bir koleksiyon olma özelliği taşıyor.

Cassina 2020 dış mekân düzenlemeleri ile özgün ve davetkâr ortamlar sunma yeteneğini modernizm akımının ikonik simgelerini harmanlayarak dış mekâna taşıdı. “Cassina Perspective Goes Outdoor”, LC Collection’ ın ikonlarını ve Charlotte Perriand’ın zarif tarzını üç büyük çağdaş tasarımcı Rodolfo Dordoni, Philippe Starck ve Patricia Urquiola’yı bir araya getiriyor.

Yeni dış mekân aydınlatmaları, halılar ve aksesuarlar, sıcak ve davetkâr yüzeyler, zengin renklere sahip kumaşlar, üç boyutlu malzemeler ve tropikal bir hisle hazırlanmış ayrıntılı jakar desenleri ile karakterize edilen koleksiyonu geliştirmiş ve tamamlamıştır.