Vitra 22-23 Ekim’de gerçekleşecek Vitra Summit’i sunar. Çevrimiçi gerçekleşek olan bu iki günlük Zirve “ Yeni Normal” e başarılı navigasyonu desteklemek için ofis alanlarına yönelik yeni konseptleri; çözümler ve ürünler içeren konuşmalar ve atölyeler ile küresel bir platformda tanıtacak.

Bu yıl mekân algımızı kökten değiştirdi. Yabancılarla paylaştığımız yerlerden veya bizi tesadüfi karşılaşmalara maruz bırakabilecek herhangi bir ortamdan kaçınmaya başladık. Dünya çapında hükümetler bize evlerimizde kalmamızı emretti. Şirketler, uzaktan çalışma konusunda kitlesel deneyime zorlandı. Evlerimiz birdenbire aynı anda hem çalışmak, hem aileyle vakit geçirmek, öğrenmek, kutlamak, yas tutmak ve daha fazlasını yapmak için bir yer haline geldi.

Vitra Summit 2020, Vitra’nın ortak alanlardaki tasarım uzmanlığı ekseninde; ev, ofis ve kamusal alanın geleceği için çözümler üreten, sektör uzmanları, tasarımcılar, mimarlar ve bilim adamlarını düşüncelerini paylaşmaya davet eden bir interaktif bir platform olma özelliğini taşıyor.

Zirve iç mekânlarını geleceğini, bir iş yerini “iş yeri” yapan nedir?  Evlerimizden daha fazlasını nasıl talep edebiliriz? Soruları ile  Vitra’ nın 2020’de ki dört ana teması  olan“ The Human and Office”, ” Design Matters”,  “Dynamic Spaces”, ” Remote World” konulu oturumda tartışacak.

Etkinlik detayları:

22-23 Ekim 2020

Davetiyeniz için tıklayın