Sürdürebilir ve Geri dönüştürülmüş malzemeler ile Sonsuz dalgalar : Twiggy ve Diade

Tasarım ve üretim felsefesini her geçen gün geliştiren Paola Lenti, 2020 outdoor koleksiyonu için Twiggy ve Diade’nin potansiyeline odaklandı. Bu özel ve yüksek performanslı teknik ürünler,  yıllar süren deney ve araştırmaların sonucu.

Tamamen geri dönüştürülebilir, su geçirmez, kolayca yıkanabilir, zorlu çevre koşullarında bile dayanıklı olan Twiggy ve Diade, modern ve bilinçli tasarım ile göze ve dokunuşa hoş gelen bir dizi pratik, dayanıklı, zarif ve konforlu modüler dış mekân koleksiyonuna dönüştü.

Diade, geri dönüştürülebilir, yüksek performanslı ve tamamen su geçirmez özel, tek malzemeli ve yük taşıyıcı bir malzemedir. Benzersiz ve taklit edilemez yüzeyinin üç boyutlu dokusu, outdoor koleksiyonundaki tüm kumaşlar, malzemeler ve kaplamalarla uyumlu olup yüzlerce renkte mevcuttur.

Elba, Nina ve Iole, detaylar ve malzemelerle yenilenen zamansız bir tasarıma sahip istiflenebilir koltuklar

Amerikalı mimar ve tasarımcı David Rockwell’ in konaklama sektöründeki otuz yılı aşkın deneyimi ile tasarladığı Elba,  kamuya açık alanlarda kullanım için tasarlanmıştır. Francesco Rota tarafından tasarlanan Nina ve Iole hafif ve ince profili ile konut projeleri için idealdir.

Francesco Rota tarafından tasarlanan Sun ve Miramar, otellerin kaplıcaları ve sağlık merkezlerinden konutlarda küçük büyük yüzme havuzları ve bahçeler gibi farklı yaşam alanlarında kullanılabilir.